Romantyczny weekend dla dwojga w Ciechocinku

W zabieganej codzienności trudno jest znaleźć czas dla siebie. Wszechobecne rozpraszacze sprawiają, że jesteśmy zestresowani oraz nieobecni. Wyjazdy z drugą połówką to idealny pomysł na spędzenie wspólnie czasu, który będzie romantyczny i przepełniony miłością. Chcąc odpocząć i rozkoszować się obecnością ukochanej osoby, spędź weekend w Hotelu Kopernik w Ciechocinku.

Dlaczego warto odwiedzić Ciechocinek?

Ciechocinek posiada wiele atrakcji turystycznych, a ze względu na swoją wyjątkową historię oraz atrakcyjne położenie, jest często wybierany przez turystów. Podczas weekendu z bliską osobą warto  zobaczyć kilka niesamowitych miejsc, między innymi:

Grota solankowa

Wyjątkowe miejsce, w którym można zaznać relaksu i odpoczynku. Wnętrze groty solankowej to kilkanaście ton soli bogatej w mikroelementy potrzebne do stworzenia unikalnego mikroklimatu. Jest to naturalne inhalatorium wewnątrz tężni jedyne w Polsce! Warto podkreślić niesamowitą aurę panującą w grocie, która została stworzona dzięki odpowiedniemu naświetleniu i temperaturze, nastrojowej muzyce oraz komfortowym fotelom. Jest to idealne miejsce na spędzenie czasu z drugą połówką. Wspólny relaks i odpoczynek – tak można rozpocząć romantyczny weekend.

 

Park Zdrojowy a w nim Fontanna Jaś i Małgosia

Wspólny spacer z ukochaną osobą to kolejny istotny punkt weekendu. Park Zdrojowy w Ciechocinku o wielkości około 19 hektarów to idealne miejsce na wędrówkę. W parku można zobaczyć bogatą roślinność z rzadkimi okazami drzew i krzewów oraz drewniane obiekty charakterystyczne dla Ciechocinka, takie jak Muszla Koncertowa czy Pijalnia Wód Mineralnych. Aby poczuć się jak w baśni, można również odwiedzić fontannę Jaś i Małgosia, która znajduje się na głównej alei spacerowej. Te bajkowe, urocze postacie można podziwiać od 1927 roku! Fontanna przeszła kilka remontów, ale nadal wygląda tak jak za czasów powstania.

 

Deptak w Ciechocinku

Odwiedzenie Deptaku Sław, w trakcie którego można się poczuć jak podczas spaceru wśród gwiazd. Znaleźć tam można tablice osób takich jak Katarzyna Gaertner, Maryla Rodowicz, Maciej Stuhr czy Zbigniew Boniek. Wśród bogatej roślinności można podziwiać i wspominać polskie gwiazdy, które zostawiły po sobie ślad w Ciechocinku.

To tylko kilka propozycji atrakcji turystycznych do zobaczenia z drugą połówką. Więcej niesamowitych miejsc znajdziecie tutaj 

Pakiet dla dwojga
Hotel Kopernik w Ciechocinku to wymarzone miejsce dla zakochanych. Magiczne otoczenie sprawi, że czas się zatrzyma. A co będzie nas Was czekać w Hotelu Kopernik?
• wino w pokoju
• masaż klasyczny pleców
• 2 noclegi
• 2 śniadania
• 2 obiadokolacje
• kawa/herbata bez ograniczeń
• codzienne bezpłatne wypożyczenie rowerów
• bezprzewodowy Internet
• parking

Chwile spędzone w naszym hotelu, jak i w samym Ciechocinku, zaczarują Wasz weekend i pozwolą oderwać się od codziennych trosk. To czas, który spędzicie we dwoje rozkoszując się obecnością drugiej osoby. Oferowany przez nas pakiet to idealne rozwiązanie na świętowanie rocznicy, urodzin, ale również jako wyjazd bez szczególnej okazji. Zapewnimy Wam romantyczną atmosferę – spędźcie weekend we dwoje w Hotelu Kopernik.

Cena pakietu: 3 dni, 1150zł
* Dzieci do lat 3 na łóżku z rodzicami 100 zł/dobę
* Dzieci od lat 4 cena osoby dorosłe